Na vrcholu vlny přehled

Na vrcholu vlny
https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/213999/mid_na-vrcholu-vlny-213999.jpg 4 227 227

Hercule Poirot série

Atmosféra poválečné Británie: potraviny na lístky, fronty na nepoživatelné koláče a namísto steaků sekaná konina. Ti, kdo byli zvyklí na pohodlí, se musejí uskrovnit, což dvojnásob platí o rodině Cloadových, kteří se smrtí zámožného strýce, jenž zahynul během náletu, ztratili svého chlebodárce.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Na vrcholu vlny. Přihlašte se a napište ho.

Emik87
20.02.2024 4 z 5

Tahle Poirotovka je za mě z kategorie těch slabších. Nechytla mě atmosférou a ani případem.

Lolila
12.12.2023 5 z 5

Ďalší skvelý príbeh od Agathy Christie odohrávajúci sa v povojnovom Anglicku. Milé, zamotané, oddychové, ....:-)

Margherita_N
25.11.2023 5 z 5

Četla jsem pod názvem Čas přílivu. Ta Agatha fakt milovala cestování, zase se při odkrývání minulosti podezřelé dozvíme, že navzdory mladému věku se její identita rozplizla kdesi mezi střední Afrikou, kde se stihla vdát, a Amerikou, kde potká druhého manžela. A to je náš bohatej strýček, kterej zemře a tím všechna sranda s dědictvím začne. Na scéně se objevuje poslední vůle a taky možnost, že na rozdíl od starého Gordona možná ještě tak úplně nezemřel Rosaleenin první manžel. To nejvíc vytáčí bratra mladé vdovy, kterej si ji vodí jako loutku a odráží Gordonovy příbuzné, kteří si chtějí z jejího dědictví aspoň něco vypůjčit. Pak se to všechno šíleně zamotá, zemře ještě několik lidí, někdo se převleče za ženu a nechá se tak z dálky vidět, ale Poirota nezmate nic a všechny ty několikrát přetočené zápletky zločinu odhalí. Dávám pět hvězd <3

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Na vrcholu vlny v seznamech

v Právě čtených2x
v dalších seznamech3x