Smrt v oblacích přehled

Smrt v oblacích
https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/215030/mid_smrt-v-oblacich-215030.jpg 4 603 603

Hercule Poirot série

Hercule Poirot cestuje letadlem z Paříže do Londýna. Společně s dalšími deseti pasažéry sdílí kabinu letadla Prometheus a zdá se, že jeho pozorovatelským schopnostem jen tak něco neunikne, byť se neděje nic neobvyklého – až na nepříjemnost s vosou. Opak je však pravdou...

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Smrt v oblacích. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (76)

pepa4081
11.07.2024 4 z 5

Poirotovská klasika.
Velmi uspokojivé.

stanislav0373
17.06.2024 4 z 5

Agatha Christie je mistryní oboru. Bez debat. Jsem rád, že toho z jejího pera vzniklo tolik, že člověk má pokaždé kam šáhnout. Neřešitelný případ vyřešen velice zajímavým způsobem.

drakamena
17.03.2024 3 z 5

Tak tady jsem pachatele vůbec ale vůbec neodhadla. Hm. Zajímavé. Mám ráda, když mě detektivka dokáže překvapit. Na druhou stranu mě první půlka knihy dost nudila a Poirotovo zarputilé odmítání sdílet, co ví, mi postupně začalo jít hodně na nervy. Odmítal své jednání vysvětlit, a přitom očekával, že všichni budou skákat, jak píská. Hrdina může být výstřední, ale nemá být protivný.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Smrt v oblacích v seznamech

v Právě čtených5x
v dalších seznamech5x