Smrť v oblakoch přehled

Smrť v oblakoch
https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/149579/smrt-v-oblakoch-149579.jpg 4 599 599

Hercule Poirot série

Ďalší skvelý detektívny rébus z pera slávnej spisovateľky. Počas letu z Paríža do Croydonu Hercula Poirota premôžu driemoty, a keď sa tesne pred pristátím preberie, vysvitne, že jedna z cestujúcich, istá madame Giselle, je mŕtva. Vyzerá to, že zomrela na srdcový záchvat alebo na uštipnutie osou, ktorá počas letu obťažovala viacerých pasažierov, no Poirot objaví skutočnú príčinu jej smrti: malý šíp s jedovatým hrotom, vystrelený z nejakej trubice či fúkačky, akú používajú domorodé kmene. Niet pochýb, že madame Giselle zavraždili...... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Slovenský spisovateľ

Death in the Clouds , 1935

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Smrť v oblakoch. Přihlašte se a napište ho.

stanislav0373
17.06.2024 4 z 5

Agatha Christie je mistryní oboru. Bez debat. Jsem rád, že toho z jejího pera vzniklo tolik, že člověk má pokaždé kam šáhnout. Neřešitelný případ vyřešen velice zajímavým způsobem.

drakamena
17.03.2024 3 z 5

Tak tady jsem pachatele vůbec ale vůbec neodhadla. Hm. Zajímavé. Mám ráda, když mě detektivka dokáže překvapit. Na druhou stranu mě první půlka knihy dost nudila a Poirotovo zarputilé odmítání sdílet, co ví, mi postupně začalo jít hodně na nervy. Odmítal své jednání vysvětlit, a přitom očekával, že všichni budou skákat, jak píská. Hrdina může být výstřední, ale nemá být protivný.

Emik87
20.02.2024 4 z 5

Vražda na palubě letadla přímo pod nosem velkého detektiva, takže na pořádný případ je kvalitně zaděláno. Ale vrah ani omylem neunikne.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Smrť v oblakoch v seznamech

v Právě čtených4x
v dalších seznamech5x