Horko přehled

Horko
https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/4411/horko-4411.jpg 4 153 153

87. revír série

Příběh z 87. revíru. Ve městě, rozpáleném letním vedrem, je ve svém bytě nalezen mrtvý neúspěšný malíř Jerry Newman. Zdá se, že jde o sebevraždu, ale Carella ze zkušenosti ví, že sebevrazi po sobě obvykle zanechávají dopis a v horké dny nevypínají klimatizaci. A jak je to vlastně s Newmanovou závětí, v níž jde o vysokou částku? Je čas letního odpočinku, ale 87. revír má jako vždy napilno.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , BB art

Heat, 1981

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Horko. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (17)

pepa4081
07.09.2024 4 z 5

Bylo mi moc líto Berta. Vím, že zažít něco takového je trauma na dlouhou dobu.
Velmi uspokojivé.

Naďa2411
07.03.2024 5 z 5

Můj oblíbený detektiv Carella nyní vyšetřuje úmrtí malíře, vyslýchá nejdříve manželku, bývalou manželku, jeho matku. Další dějová linka je nevěra manželky jeho kolegy a třetí dějová linka, je návrat bývalého vraha do civilu z vězení po 12-ti letech. Název knihy odpovídá obsahu, vždyť všechny události jsou z léta a venku je opravdu horko. Akniha se mi líbila, plná napětí.

heavy66
26.04.2023 5 z 5

Horko, to je další skvělý kousek z 87.revíru. Ideální četba na ledový leden, protože vás zaručeně rozehřeje! Tentokrát jsem litoval Klinga! Sotva čtyři roky ženatý, a už to vypadá na nevěru a rozvod. Manželství s vyhlášenou krasavicí, to je jako s jídlem, že? Suchý chléb vám nikdo nevezme, ale o chutný a nazdobený dortík se chce s vámi podělit každý!
Na druhé straně, malíř Jerry, to je jiné kafe. V tom příšerném vedru se válí doma s vypnutou klimatizací, a detektivové si lámou hlavu proč? Až to zjistí, žádnou radost z toho mít nebudou!

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Horko v seznamech

v dalších seznamech3x