Anděl smrti přehled

Anděl smrti https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/495494/bmid_andel-smrti-Q2J-495494.png 4 204 204

Jubilejní třicátý román s Oldřichem z Chlumu, panošem Otou a Divišem zavede čtenáře opět na Bezděz a do jeho okolí. Neprostupné lesy a skalní strže, které se táhnou od Housky ke Kokořínu, však skrývají mnoho tajemství. Pohanství jako by z této pochmurné krajiny nikdy neodešlo a pokud je sem přidělen kněz, je to vždycky jen za trest. Zpočátku se jedná o banální záležitost, když se z lesa nevrátí zeman Smil z Tubože. Jenže nikdo o tom nechce mluvit, a kdyby neměl povinnosti mana, na Bezdězu by se to snad ani nedozvěděli. Nepochopitelné události se však začnou vršit. Jaký smysl má erb s harpyjí, kde se nachází Čertova rokle a proč se zjevuje anděl smrti?... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Anděl smrti. Přihlašte se a napište ho.

Adiemus
15.05.2024 1 z 5

Nemyslela jsem, že u Vondruškovy knihy mi nakonec bude úplně jedno, kdo je vrah. Místy mi přišlo, že jde o jakousi verzi na Járu Cimrmana. A ta hodně podivná jména tomu dala korunu.

irousek9
22.04.2024 1 z 5

Tohle se teda moc nepovedlo. Po přečtení jsem z toho byla unavená. Pana Vondrušku mám moc ráda a věřím, že takovou divnou slátaninu už příště nenapíše. Nudné a únavné.

Lenka4
15.04.2024 3 z 5

Příběh připomíná skalní bludiště, ve kterém se částečně odehrává. Je spletitý, občas končí ve slepé uličce, či se objeví nečekaný pohled. Když se bloudící čtenář s úlevou nakonec ze skal i z příběhu vymotá, nemá už sil procházet celou cestu znovu a pečlivě sledovat, zda vše v ději do sebe opravdu zapadá.

10 nejprodávanějších eknih (říjen)

14.11.2022

Nejprodávanější knihy minulého týdne (43.)

10.11.2022

Nejprodávanější knihy minulého týdne (43.)

02.11.2022

Více souvisejících novinek je uloženo v archivu.

Kniha Anděl smrti v seznamech

v Právě čtených2x