Inheritance přehled

Inheritance
https://www.databazeknih.cz/img/books/54_/542454/bmid_inheritance.jpg 4 3173 3173

Prísahy, skúšky oddanosti… vzbura vrcholí! Pokračovanie fenomenálnej fantasy s obálkami od Adriána Macha. Nie je to tak dávno, čo bol Dračí jazdec Eragon obyčajný chudobný farmársky chlapec a jeho dračica Zafira iba modrý kameň v lese. Teraz však práve od nich závisí osud celého sveta! Dlhé mesiace výcviku a bojov priniesli mnohé víťazstvá a nádej, ale aj srdcervúce straty. Jazdec a jeho drak došli ďalej, než sa odvážil ktokoľvek iný. Lenže tá najťažšia bitka ich ešte len čaká. Musia sa postaviť samotnému Galbatorixovi. Pokiaľ to nedokážu oni, neporazí ho nik. Druhá šanca neexistuje.... celý text

Literatura světová Romány Fantasy
Vydáno: , Fragment (SK)

Inheritance, 2011

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Inheritance. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (357)

Medlyn
25.09.2024 4 z 5

Nečetla jsem, ale poslouchala audio v podání Martina Stránského a to všech pět knih. Doporučuji.

CharlesWard
07.09.2024 2 z 5

Knihu jsem četl po Malazské knize padlých. Bohužel to bylo něco podobného jako když si po Kantovi v originále otevřete německé leporelo.

Sabii14
06.08.2024 5 z 5

Předešlé díly jsem se musela občas nutit číst kvůli zdlouhavému vysvětlování, ne nijak důležitých věcí, ale i přesto jsem dala knihám hodnocení čtyř hvězd právě kvůli těm detailům, které spisovatel napsal. Poslednímu dílu jsem musela dát největší hodnocení, protože se nedalo přestat číst. Obdivuju výmysl světa a bytostí v knize

Prostě já, Bouře a běs a další knižní novinky (41. týden)

06.10.2024

Kniha Inheritance v seznamech