Jak jsem zhubla 45 KG za 1 ROK přehled

Jak jsem zhubla 45 KG za 1 ROK
https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/216708/mid_jak-jsem-zhubla-45-kg-za-1-rok-216708.jpg 4 9 9

Nevíte, jak zhubnout? Hledáte zázračné diety, pilulky na hubnutí, kouzelné cviky na posílení celého těla za pět minut týdně, nebo uvažujete o žaludečním bypassu? Přitom je řešení překvapivě jednoduché. Nechte se inspirovat příběhem dívky, která ve čtrnácti letech trpěla obezitou, avšak díky pevné...

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Jak jsem zhubla 45 KG za 1 ROK. Přihlašte se a napište ho.

JancaMia
13.02.2023 5 z 5

Neuvěřitelně motivační knížka pro ty co chtějí zhubnout obrovskou váhu a snaží se o to .

Annabelka
21.10.2018 4 z 5

Kniha je opravdu velkou motivací. Ačkoli spíš jsem čekala, že to bude kniha psaná ze života. Jak hubnula ona, různé váhové úbytku krok za krokem, že se o autorce dozvím víc. Spíš to byl návod na zhubnutí a spoustu stránek bylo zbytečných. Příklad obrázky cvičení. Nicméně knihu mohu doporučit a jsem ráda za její přečtení, jen jsem čekala něco jiného

kokolka
27.09.2014 5 z 5

Ano. Na tuto knihu jsem čekala. Sama jsem si v mládí zažila to, co Whitney popisuje v knize. Jako bych si přehrávala minulost. Tato kniha je 100% motivující a na 100% pomůže těm, co chtějí začít, ale neví kde. Pro nás, kteří se v tomto životním stylu už delší dobu pohybujeme moc přínosná není. Ale já si ji užila.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Jak jsem zhubla 45 KG za 1 ROK v seznamech