Jak na věc přehled

Jak na věc
https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/347594/bmid_jak-na-vec-Fjf-347594.jpg 4 216 216

Šestatřicetiletý Will Freeman je přesvědčen, že nechce mít děti, a nechápe, proč mu to pořád všichni doporučují. Je pánem svého času, kterého má spoustu díky zděděným autorským právům na vánoční píseň, kterou jeho otec napsal v roce 1938. Chápe ovšem kouzlo osamělých matek, zvlášť když vypadají jako herečka Julie Christieová. Marcus je dvanáctiletý kluk, jehož rodiče se rozešli. Jeho účes, šaty, které se nenosí, vrozená záliba v písničkách od Joni Mitchell, jeho pozici na nové škole v Londýně nijak nevylepšují. Stává se terčem pozornosti a šikanování. Jednoho dne se Will setká s Marcusem a jejich osudy se spojí dohromady.... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , BB art

About a Boy (1998) , 1998

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Jak na věc. Přihlašte se a napište ho.

Zemlja
03.09.2023 3 z 5

Takové lehčí, vtipné čtení. Snad o postupném dospívání floutka, který nechtěně nakoukl do života kluka žijícího jen s poněkud psychicky nestabilní matkou.

Nelliinka
09.07.2021

Knížku jsem několikrát odložila. Nedařilo se mi začíst. Nakonec jsem ji dočetla, ale bohužel to není můj šálek kávy. Omlouvám se, ale strašně mě nudila!

majanka
03.02.2020 4 z 5

Svojský štýl písania. Pre mňa skôr oddychovka. Príbeh o tínedžerovi pre tínedžerov? Ani nie. Zvláštny humor, zvláštny pohľad na život, občas vážna situácia na zamyslenie. Kniha dobrá na prečítanie, keď chcete zmeniť svoj obľúbený žáner.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Jak na věc v seznamech

v Právě čtených3x