Jak zvládat úzkostné stavy přehled

Jak zvládat úzkostné stavy
https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/424744/mid_jak-zvladat-uzkostne-stavy-K7C-424744.jpg 4 2 2

S úzkostnými poruchami (dříve označovanými jako neurózy)a stresem se běžně setkává každý odborník, který pracuje s lidmi - psycholog, lékař, sociální pracovník, učitel. Dříve se pro jejich zvládnutí předepisovaly léky, nyní se preferují léčebné postupy psychologické. Hlubší porozumění stresu a úzkostným neurózám a praktickou metodu zvládání úzkosti, kterou může odborník snadno naučit své úzkostné klienty, popřípadě kterou může použít sám, nabízí tato kniha. Program je popsán krok za krokem, srozumitelně, jasně, s řadou příkladů, takže jej může použít i ten, kdo nemá speciální vzdělání v oblasti psychoterapie. Kniha je doplněna řadou předloh pracovních materiálů pro klienta.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Jak zvládat úzkostné stavy. Přihlašte se a napište ho.

pepa4081
11.12.2021 2 z 5

Kniha je určená především praktickým lékařům. Jako laik jsem některé kapitoly přeskočil. O tom, co mne zajímalo, jsem se pár věcí dozvěděl. Jen mne překvapilo autorčino odmítání léků. Možná to platilo v době, kdy knihu vydala, ale dnes existují psychofarmaka, která nejsou návyková a mnohokrát velmi pomohou.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Jak zvládat úzkostné stavy v seznamech

v Právě čtených1x

deprese psychoterapie úzkost úzkostné poruchy

Autorovy knížky

1998  70%Jak zvládat úzkostné stavy