Jako zvíře přehled

Jako zvíře
https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/4266/jako-zvire-4266.jpg 3 14 14

Soukromý detektiv Edward Mayer je požádán, aby zjistil, kdo posílá finančnímu poradci Josefu Novákovi výhružné dopisy. Než však stačí zahájit pátrání, je jeho klient zavražděn. Souvisí výhružné dopisy se smrtí pana Nováka? A proč vrah zvolil poněkud zvláštní zbraň – jateční pistoli? Detektiv odhaluje nečekaná tajemství ukrytá za zdmi velkého rodinného domu, kde spolu žijí dvě rodiny se společným tajemstvím. Všechny stopy vedou k jedné osobě – právě k příteli a sousedovi mrtvého – až do doby, než je nalezena další oběť. Vyšetřování je neustále komplikováno zamotanou minulostí, která vyrazí dech nejen detektivu Mayerovi.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Jako zvíře. Přihlašte se a napište ho.

marci8
16.11.2023 3 z 5

Nebylo to úplně špatné, ale nijak zvlášť mě kniha nezaujala. Je to dobrá oddechovka.

rilajaan
01.04.2023 3 z 5

Oddechovka.

mgeisselreiter
29.06.2014 4 z 5

Styl Čechury mám rád, píše s nadhledem, nadsázkou a s humorem a tak je třeba se dívat i na tento román. Je velice čtivý, je ze skutečného života Prahy současnosti a navíc je to i zajímavá detektivka. 80%, 29.6.2014.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Jako zvíře v seznamech