Jar, leto, jeseň, Agáta přehled

Jar, leto, jeseň, Agáta
https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/243095/mid_jar-leto-jesen-agata-243095.jpg 4 16 16

Karolína a Nikolaj sú dvojičky. Ona učí, on robí všetko možné, len nie to, na čo má výnimočný talent. Prenajali si spoločne byt a zvykli si na bezproblémové spolužitie, ktorému rozumejú snáď len dvojičky. Karolína neverí na lásku a v túžbe po dieťati pragmaticky hľadá muža, respektíve vhodného darcu kvalitnej genetickej informácie. Flegmatického Nikolaja očarí žena, ktorá je originálna a pekná na druhý pohľad, ale ani ona nedokáže Nikolaja prinútiť k tomu, aby uplatnil svoj talent. Obom súrodencom a nielen im, sa zmení život po stretnutí s Agátou, ktorá žije v meste len počas zimy. Začnú sa na lásku, život i smrť dívať inak. Všetci vidia, že oči Agáty sú iné, ale len Nikolaj pochopí, že Agáta má schopnosť, ktorú pred svetom tají...... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Jar, leto, jeseň, Agáta. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (8)

MoonR
20.09.2022 5 z 5

Už dávno som nečítala niečo také príjemné od novodobého slovenského autora/rky "s hlavou a pätou", zároveň trochu na zamyslenie, o ne/obyčajných situáciách, bez veľkých drám a s trochou "kúzla".. radosť otvoriť knihu :) Už teraz sa teším na ďalšie diela :)

Sjuzz
03.04.2020 3 z 5

Príjemná oddychovka, pri ktorej netreba rozmýšľať.

syskas
11.02.2019 4 z 5

Príjemná oddychovka prečítaná na jeden šup, v jednu noc, za pár hodín.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Jar, leto, jeseň, Agáta v seznamech