Jedenáct prezidentů přehled

Jedenáct prezidentů
https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/370823/bmid_jedenact-prezidentu-DdY-370823.jpg 4 27 27

Soubor portrétů všech mužů, kteří se vystřídali od roku 1918 na Pražském hradě v nejvyšší státní funkci – od prezidenta Osvoboditele Tomáše Garriguea Masaryka až po již třetího demokratického prezidenta zvoleného po listopadu 1989. Autor si všímá dětství a mládí státníků, sleduje jejich osudy v profesní, politické i soukromé sféře. Čtivé příběhy ze zákulisí životů prezidentů oživují i nejznámější vtipy, které se o nich vyprávěly či vyprávějí.Druhé, aktualizované vydání.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Jedenáct prezidentů. Přihlašte se a napište ho.

radimch
18.12.2021 4 z 5

Stručné životopisy všech našich mužů v čele pěkně pohromadě.

SilverEx
17.04.2021 4 z 5

Kniha byla zajímavým pohledem do historie našich prezidentů. Myslím, že každý by měl znát prezidenty, kteří stály v čele jeho státu a nikoliv je umět maximálně vyjmenovat.

Lukyn96
28.08.2020 4 z 5

Poučná kniha obsahující medailonky všech prezidentů českého státu. Osobnosti zastávající svůj úřad lépe či hůře, v klidnějších i turbulentnějších časech naší historie. Nikdo z nich se nevyvaroval chybám. Ti demokraticky smýšlející si zaslouží náš respekt a odpuštění některých pochybení.

Knižní novinky (12.2. - 25.2.)

12.02.2018

Knižní novinky (25. 2. - 3. 3.)

24.02.2013

Kniha Jedenáct prezidentů v seznamech