Jmenuju se Tomáš přehled

Jmenuju se Tomáš https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/353232/bmid_jmenuju-se-tomas-HbJ-353232.jpg 4 139 139

Tato knížka se snaží stručně zrekonstruovat skutečný příběh života Tomáše Holého, nahlížený různými blízkými lidmi ze všech zásadních období jeho života z rozdílných úhlů. Obsahuje jen ověřená fakta, která se nejeví být jen pouhou zábavnou historkou, jež se mohla odehrát i jinak. Neuvádí samozřejmě ani věci intimní a snaží se, aby Tomášův život nevyzněl jako jedna velká jízda (což zcela určitě nebyl), ale zároveň některé typické příhody a detaily zmiňuje právě proto, aby tento srdečný, upřímný a otevřený kluk a mladý muž byl v této knize skutečným člověkem a Tomášem, nikoliv slavnou hvězdou či neskutečným svatým. (Knihcentrum)... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Jmenuju se Tomáš. Přihlašte se a napište ho.

sidonka
01.05.2024 5 z 5

On byl prostě úžasný, náramně jsem se u toho bavila, byl bezprostřední a prima kluk, škoda, že odešel tak brzy

Dandulka
23.03.2024 5 z 5

Celá kniha se čte výborně, vzpomínky kamarádů a známých, včetně rodiny. Jen Tomášova smrt pro mě byla těžce čitelná.

Iva.Iv
18.05.2023 3 z 5

Jako asi každý v této republice, mám moc ráda Tomáše Holého. Vůbec mi nevadilo, že v knize nejsou kapitoly o natáčení, ale jsou hlavně o dětství, rodině, škole, studiu. A ty hospody? vždyť patřily ke studentskému životu a kdo tam nechodil? Jen knížka na mě působila jako článek z časopisu, nedotažená, stručná a trochu neslaná, nemastná. Fotografická příloha je moc hezká.

Zatím zde není žádná související novinka.

Ocenění knihy (2)

2018 - Magnesia Litera (Kosmas Cena čtenářů)
2017 - Český bestseller (Cena čtenářů)

Kniha Jmenuju se Tomáš v seznamech

v Právě čtených1x