Jóga prstů - velká kniha o mudrách přehled

Jóga prstů - velká kniha o mudrách
https://www.databazeknih.cz/img/books/94_/94197/joga-prstu-velka-kniha-o-mudrach-94197.jpg 4 2 2

V knize se dozvíte jak působí mudry a že ohýbáním, křížením, natahováním nebo vzájemným dotýkáním prstů můžeme tedy účinně oslovovat a ovlivňovat naše tělo i našeho ducha.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Jóga prstů - velká kniha o mudrách. Přihlašte se a napište ho.

bzung
27.09.2019 3 z 5

Autorka už v úvodu prozradila, že na tuto knihu dostala zadání od vydavatele, a přesně takhle na mě kniha po dočtení i působila. Jakýsi přehled všech možných muder zde čtenář najde, nicméně jde spíš o katalog psaný nepříliš čtivou formou a omáčka okolo působí velice povrchně (což autorka na jedné stránce i nekriticky přiznává). Zajímavěji podané informace najdete bez větších obtíží na různých na jógu zaměřených webech v českém i anglickém jazyce.
Navíc jsem při čtení nabyl dojmu, že autorka trpí všemi možnými nemocemi a neduhy, jako jsou bolesti hlavy, zad, kloubů, či nedostatek energie, a na to vše (ne)úspěšně praktikuje mudry. U člověka dlouhodobě praktikujícího jógu, jak se paní prezentuje, trošku paradox :)

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Jóga prstů - velká kniha o mudrách v seznamech