Řekni lituji přehled

Řekni lituji
https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/245411/bmid_rekni-lituji-245411.jpg 5 553 553

Joseph O'Loughlin série

Během sněhové vánice je brutálně zavražděn manželský pár. K výslechu hlavního podezřelého, duševně narušeného mladíka, je přizván klinický psycholog a bývalý spolupracovník policie Joseph O´Loughlin. Ve stejné době je pod ledem zamrzlého jezera nalezeno tělo mladé bosé ženy. Mohou mít tyto dva zdánlivě nesouvisející případy něco společného? Profesor O´Loughlin je přesvědčen, že je třeba pátrat v minulosti a obnovit dávno uzavřené vyšetřování zmizení dvou patnáctiletých dívek. Čím víc se však blíží pravdě, tím víc se ocitá v nebezpečí. Jeho protivník je totiž mimořádně chladnokrevný a rafinovaný...... celý text

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: ekniha , MOBA (Moravská bastei)

Say You're Sorry , 2012

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Řekni lituji. Přihlašte se a napište ho.

nikca1994
10.04.2024 4 z 5

Moje další přečtená kniha od tohoto autora. Začátek byl trochu pomalý ale postupně se to začalo rozjíždět. Líbilo se mi střídání pohledu unesené Piper a Joe O'Loughlina. Příběh je to zajímavý, vyprávěný ve dvou časových liniích, které se postupně přibližují, až se na poslední stránce knihy protnou. Jen mě mrzí jak to dopadlo s Tash. Nelíbilo se mi co musely ty holky prožívat to bylo hrozný. Konec se mi líbil jak to vše nakonec dopadlo.

Kami33
27.02.2024 5 z 5

Hezká knížka. Děj pěkně odsýpá, a i když pachatel mi byl jasný už zhruba od poloviny, přesto byl konec napínavý.

Disease
26.02.2024 5 z 5

Zatím nejlepší, co jsem od Robothama četl. Pátrání sice začíná pozvolna, ale finále je fakt ukrutný.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Řekni lituji v seznamech

v Právě čtených4x