Kafe a chlup přehled

Kafe a chlup
https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/519252/bmid_kafe-a-chlup-64ad109dc56ac.jpg 4 36 36

S kočkou, nebo bez? Jsou lidé a jsou kočky. A jsou místa, kde spolu tyhle dva diametrálně odlišné živočišné druhy koexistují. Třeba v Dádině malé kočičí kavárně, kde se potkávají tlapky s nohama, předení s příběhy a chlupy s alergií. Ale možná že nakonec nejsou zas tak moc odlišné. A možná – spíš krajně nepravděpodobně – se v téhle malé kavárničce zrodí nová, neočekávaná pouta.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Kafe a chlup. Přihlašte se a napište ho.

TheDoll
25.05.2024 5 z 5

Mám ráda kafe i kočky... a jejich chlupy mi zas tak nevadí. Takže jsem se do knížky pustila s nadšením. Četla jsem ji ve vlaku, jako relax. Některé příběhy asi byly slabší, ale mělo to vždycky něco do sebe. Hlavní postava mi možná nebyla úplně sympatická, ale do příběhu pasovala. Ke konci trochu smutné (hlavně příběh Felixe). Závěr povedený. Dobrá oddechovka.

aNGie5
21.03.2024 5 z 5

iceVS řekla o této knize vše, souhlasím s každým slovem. M.Šalé mě ohromila. Také se mi líbí styl ilustratorky K.Urbánkové.

Renike
21.03.2024 5 z 5

Jako milovnice koček (vlastně všech zvířat) jsem se těšila na tuhle knihu a bavila mě. Někdy jsem se smála nahlas (třeba kapitola 13 nebo zatoulaná rolnička), občas skoro brečela (Felix).
Byly to moc hezké příběhy z kočičí kavárny.

Pád Númenoru, Panský dům a další knižní novinky (36. týden)

03.09.2023

Kniha Kafe a chlup v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech1x