Bílé kosti přehled

Bílé kosti
https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/224973/bmid_bile-kosti-224973.jpg 4 806 806

Jednoho deštivého listopadového rána se na Meagherově farmě najdou kosti jedenácti žen. V této části země jsou neoznačené hroby běžné. Tyto kosti však byly pohřbeny už roku 1915, dlouho před novodobými konflikty a nepokoji v Irsku. A co víc, zdá se, že pachatel odvedl velice pečlivou práci. Ženy byly nejspíš zaživa staženy z kůže. Komisařka Katie Maguirová z Corku je na mrtvá těla zvyklá. Ale tohle je úplná řezničina. Její tým je přesvědčen, že jen mrhají časem, že nemá cenu se zabývat zapomenutými vraždami. Avšak Katie je rozhodnuta pomoci obětem ke spravedlnosti. Pak se ztratí mladá americká turistka a její kosti, důkladně zbavené masa, jsou nalezeny na stejné farmě. Katie se bude muset vypořádat nejen s dávnými zločiny, ale i s jejich hrůznou ozvěnou v přítomnosti. Podaří se jí vyřešit rituální vraždy spáchané před desítkami let, než brutální vrah udeří znovu?... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: ekniha , Host

White Bones , 2003

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Bílé kosti. Přihlašte se a napište ho.

irena8302
19.06.2024 4 z 5

Detektivky nejsou zrovna můj žánr,ale tato se mi líbila.

Timkim
18.06.2024 3 z 5

No já nevím, mě to přišlo jako děsná blbost. Brutálních části je tam dost, ale jsou absolutně nelogické...stehenní tepnu prostě v kyčli nepodvážeš provázkem....Katie mi byla krajně nesympatická a její vyšetřování stylem " prostě jsi ji zabil" mě unavovalo...poslechnout se to dalo, ale žádný zázrak to není, asi jsem již zmlsaný lepšími knihami. Dnes bída 55%

klarence
05.06.2024 3 z 5

Audiokniha : příběh je tak trošku neuvěřitelný. místy docela brutální .
ale celkově se mi příběh docela líbil a oblíbila jsem si Kate

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Bílé kosti v seznamech

v Právě čtených6x