Draze zaplatíš přehled

Draze zaplatíš
https://www.databazeknih.cz/img/books/54_/540453/bmid_draze-zaplatis.jpg 4 29 29

Kay Hunterová série

< 4. díl

Skřípění brzd. Pach spálené gumy. Tříštící se sklo. Za temné podzimní noci dojde k dopravní nehodě, která odhalí znepokojivé spiknutí. Vyšetřování se ujímá detektiv seržantka Kay Hunterová, kterou stopy dovedou až k brutálnímu sériovému vrahovi lovícímu bezbranné mladé ženy. Kay se chce zabijákovi pomstít, ale dostává se nebezpečně blízko lidem, kteří jí chtějí zničit život i kariéru. Do pohybu se postupně dávají hrozivé události… a nepůjdou zastavit. Zničí Kay touha po pomstě, nebo se dočká spravedlnosti?... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Kniha Zlín

Hell To Pay, 2019

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Draze zaplatíš. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (3)

Paja1709
03.09.2024 5 z 5

Další díl ze série a me se líbil víc než 3 díl.Jsem teda překvapená zatím tak nizkym hodnocením. Me série baví a těším se na další díl.

Jane2016
28.08.2024 4 z 5

Čtvrtý díl ze série s vyšetřovatelkou Kay Hunterovou je tady! Myslím, že pro mnohé z Vás není jméno autorky Rachel Amphlett neznámé. Její tři předchozí knihy ovládly sociální sítě a oblíbilo si je nesčetně čtenářů! A mezi ně patřím samozřejmě i já! Čtvrtý díl mě tedy rozhodně nemohl minout.

Kay Hunterová v tomto příběhu asistuje u neobvyklé dopravní nehody, která odhalí nečekané skutečnosti. Příběh se v průběhu zamotává stále více a je pro Hunterovou čím dál víc osobní. Ačkoliv se snaží brát případ na profesionální rovině, touha po pomstě je silná.

Čtvrtý díl série mě nadchl stejně jako ty předchozí. Lehké navázání na minulost s Hunterovou bylo chytré a donutilo čtenáře k zamyšlení nad jejím životem. Příběh mě do sebe vtáhl a nemohla jsem přestat číst, kvůli tomu jsem také měla dočteno během jednoho dne. Samotný závěr knihy je nabitý akcí a nahlodá čtenáře na další díly.

Pokud uvažujete nad přečtením této série, vřele Vám ji doporučuji! Kvalitních detektivních sérií není nikdy dost!

Katulinka69
27.08.2024 2 z 5

Rychlé, stručné, nic moc záživné

Zkouška ohněm, Teorie lásky a další knižní novinky (35. týden)

25.08.2024

Kniha Draze zaplatíš v seznamech