Každý bulí nad cibulí přehled

Každý bulí nad cibulí https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/342499/bmid_kazdy-buli-nad-cibuli-UYz-342499.jpg 4 39 39

Kolik má tma očí? Jak to dopadne, když se had ožení? K čemu potřebuje postel chapadla? Co se stane alergikovi, když sní kiwi? A jak vypadá Ježíšek? Vtipné, chytré a skvěle pointované básně si zamilují nejen nejmenší, ale i jejich rodiče. Na čtenáře čekají verše halloweenské, pirátské, ba dokonce palačinkové. Seznámí se s lekavou babičkou, zavítá na sraz zeleniny, naučí se, jak správně stolovat a jak péct buchty z kedluben… Nápadité a vtipné ilustrace dokazují, že když se setkají dvě výrazné osobnosti, jež sdílejí fantazii a veselý pohled na svět, vznikne dílo, které je radost číst a prohlížet.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Každý bulí nad cibulí. Přihlašte se a napište ho.

zandu
12.02.2024 5 z 5

Blbinky. Líbí se mně i dceři (7let)

simca9342
21.04.2023 5 z 5

Básně sepsané krásně a vtipně,
Pro ty, kdo hledají jsou ty správné.
Ilustrace oko a vtipné verše mozek a ústa,
Celkový dojem z knihy rychle narůstá.
Děti se smějí, dospělí také,
Únava nehrozí, pocity jsou všelijaké.

MilackovaN
07.12.2021 5 z 5

Krásné a vtipné básničky. Určitě se k nim ráda vrátím, až budu mít své děti. Pravdou je, že ilustrace by mohli být více dětské, obrazová kvalita dost pokulhává. Naštěstí vše kvalitou nahradí vtip.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Každý bulí nad cibulí v seznamech

v dalších seznamech4x

poezie pro děti česká poezie

Ester Stará
česká, 1969
2010  82%A pak se to stalo!
2018  95%Šedík a Bubi
2012  89%Chrochtík a Kvikalka