Keď svrčky plačú přehled

Keď svrčky plačú
https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/494016/bmid_kdyz-zpivaji-cvrcci-nlX-494016.jpg 4 321 321

Muž s bolestivou minulosťou. Dieťa s neistou budúcnosťou. A ich spoločná cesta k uzdraveniu oboch sŕdc. Špičkový kardiochirurg Jonathan Reese Mitchell zachránil životy stovkám pacientov, no svoju vlastnú manželku Emmu uzdraviť nedokázal. Po jej smrti sa utiahne k jazeru Burton, kde sa v anonymite snaží vyrovnať s tragédiou a čeliť pocitom viny. Zaprisahá sa, že už nikdy nevezme do rúk skalpel, a so svojím slepým švagrom začne renovovať staré lode. Jedného dňa mu však osud postaví do cesty Annie, dievčatko s rovnakou diagnózou, akú mala Emma. Annie nevyhnutne potrebuje operáciu a Reese sa musí rozhodnúť...... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Lindeni

When Crickets Cry , 2006

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Keď svrčky plačú. Přihlašte se a napište ho.

boxas
21.05.2024 4 z 5

Ano, je to knížka s předvídatelným dějem - ale to ještě neznamená, že by nebyla dobrá.
Ano, okatě útočí na naše city - ale to ještě vůbec neznamená, že by nám malé Annie nebylo líto.
Doporučuji audioverzi! Přednes Martina Zahálky přidává knize nejméně jednu hvězdičku navíc.

Stromm
12.01.2024 4 z 5

S tou čtvrtou hvězdou jsem delší dobu váhal, na mě to prostě bylo poněkud přeslazené. Ale tak holt tomu to přílišný hraní na city odpustím, protože to mělo poutavá, citlivá a srdce hladící místa. Poslouchal jsem to jako audio a nezjišťoval jsem, o čem že to přesně bude, tak jsem padl na něco, co není zrovna má typická volba. Ale pro zpestření proč ne, pro jednou jsem si rozšířil obzory.

denib
08.01.2024 4 z 5

Četlo se to fakt dobře, příběh krásný, srdceryvný, spousta postav mi byla sympatická a fandila jsem jim. Líbilo se mi, jak si pomáhali. Ale od začátku bylo jasné, jak to dopadne, a moc okatě z toho čišel záměr vymačkat ze čtenáře co nejvíc citu. Hotová ždímačka :-) To se sice povedlo i u mě, ale maličko mi to lezlo na nervy...

Knižní novinky (35. týden)

25.08.2019

Knižní novinky (10. - 23. září)

10.09.2018

Kniha Keď svrčky plačú v seznamech

v Právě čtených8x
v dalších seznamech3x