Světlo v temném domě přehled

Světlo v temném domě
https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/267996/bmid_svetlo-v-temnem-dome-267996.jpg 4 34 34

Kimmo Joentaa série

Vražda neznámé ženy postaví policii ve finském Turku hned před několik hádanek: Kdo vnikl do nemocnice, aby zabil pacientku v kómatu? A co je to za vraha, který vedle oběti na prostěradle zanechá jedinou stopu - tekutinu, v níž kriminalistický technik po krátkém váhání identifikuje slzy? A to nejsou jediné hádanky, které musí řešit vyšetřovatel Kimmo Joentaa...... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Světlo v temném domě. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (6)

Malarkey
včera 2 z 5

Historicky už jsem zažil tolik dobrých skandinávských detektivek, že jakákoliv průměrná se prostě trestá. A tak to také schytala tato. Finské prostředí je určitě k plusu, kór, když má pro čtenáře osobní charakter. Tím to ale končí. Nuda, šeď, zmar. Hlavně teda nuda, melancholická nezáživná nuda.

soukroma
24.01.2020 1 z 5

Podle záložky se snaží autor "povýšit krimi žánr" - cynicky vzato se mu to tedy povedlo, protože tak surrealistické pojetí krimi románu jsem ještě nezažila. Od depresivně melancholických dílů série, které jsem od něj dávno přečetla, je toto dílo už tak mimo realitu stylem, zápletkou, postavami, dialogy, že jej rozhodně odmítám dočíst.

Mark26
27.07.2017 5 z 5

Za mě netradiční melancholická detektivka, ale o to zajímavější. Velmi dobře se to četlo, napínavé. Inteligentní čtení.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Světlo v temném domě v seznamech

v Právě čtených1x