Kniha o tichu přehled

Kniha o tichu https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/449889/bmid_kniha-o-tichu-8ha-449889.jpg 4 209 209

Nejosobnější kniha autora. Přestože není primárně o něm, ale o jeho blízkých, věcech mezi nebem i zemí a tichu. Sám autor jako anotaci ke knize napsal: „Je jiná než moje ostatní. Je o klidu. Je jinak psaná. Sama se poskládala podle toho, koho jsem potkal. Stal se ze mne obyčejný vypravěč neobyčejných příběhů opsaných od života.“

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Kniha o tichu. Přihlašte se a napište ho.

Borek9
20.05.2024 2 z 5

Autor si chce stále častěji napsat, že vlastně je vše , jak má být ale je to jeho úhel pohledu. Protiřečí si. Nechce lidem zasahovat do osudu a dělá to. Proč několikrát přesvědčuje alkoholika aby přestal chlastat? Je to přece jeho svobodná volba a pokud ho tím nezatěžuje, proč tomu člověku ztěžuje život? Mám z něj dlouhodobě pocit, jakoby by mermomocí chtěl přetlačit své pravé JÁ. Takže 50%, s přeskakováním pasáží se to dočíst dalo...:-)

bosorka78
09.11.2023 5 z 5

Po filmu Dvě slova jako klíč jsem si potřebovala přečíst nějakou knihu od pana Formánka a v knihovně měli jen tuhle. Je naprosto skvělá, taký doplňkový materiál k filmu , který jsem ještě potřebovala nasát . Pohladí na duši, ukáže bolavá místa v nás a dá nám ponaučení. Určitě ji koupím i mým synům ,asi si ji přečtou až za pár let ,až víc prožijí a doufám že v ní najdou stejný klenot jako já.

palladium
10.10.2023 4 z 5

Kniha se dotkla mého ticha, jak autor nazývá ten klid v nás, který je za vším, i když ho zrovna necítíme. Je to ten klid, který je stavem co nejde popsat, protože promlouvá jen tichem.

Knižní novinky (42. týden)

11.10.2020

Pochopil jsem, že dobro děláme už jenom tím, že odvádíme svou práci nejlíp, jak umíme, jsme milí na naše okolí a snažíme se držet slovo.

Kniha Kniha o tichu v seznamech

v Právě čtených16x
v dalších seznamech1x