Kobra přehled

Kobra
https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/446547/mid_kobra-ZN2-446547.jpg 4 83 83

Benny Griessel série

Krveprolití v penzionu poblíž Franschhoeku musí mít na svědomí profesionální vrah – tři oběti, tři přesné zásahy do hlavy. Nevysvětlitelná rytina plivající kobry a zběsilý mediální kolotoč nejsou to jediné, co Bennyho Griessela od Jestřábů hodně zneklidňuje. To poslední, co teď potřebuje, jsou problémy. Touha sáhnout opět po láhvi ho nutí lhát kolegům i svému sponzorovi u Anonymních alkoholiků. A stěhování k Alexe byla chyba. Velká chyba.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: ekniha , MOBA (Moravská bastei)

Cobra , 2013

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Kobra. Přihlašte se a napište ho.

Arwen777
22.02.2024 3 z 5

Mně bohužel Kobra příliš nesedla. Nemám v oblibě špióny a tajné služby a jejich tanečky. Afrikánský dialekt se vyskytoval až příliš často a rušil mě při čtení. A tak mě nejvíc s celého příběhu oslovila linka zlodějíčka Tyrona a udobřil si mě až konec, který byl věnován hlavně Tyronovi a jeho schopnosti poradit si a vymyslet dobrý plán. Díky hodně napínavému a skvěle napsanému vyvrcholení nelituji, že jsem si knihu vybrala.
Ale na autora nezanevřu, prostředí Jihoafrické republiky mě stále láká.

Jiparis
24.12.2023 3 z 5

Tak tohle nebyl můj šálek čaje. Příliš mnoho špionů, motivů, geniální vědec, který svým výtvorem hýbe světem a vše ještě prolnuté nesrozumitelnou afrikánštinou.

rumund
10.12.2023 5 z 5

Tak tahle kniha Deona Meyera byla fakt skvělá. Napínavá od začátku až do konce. Je to už má druhá kniha v hlavní roli s detektivem Bennym Griesselem a můžu jen doporučit. Určitě by si zasloužilo i filmové ztvárnění, rád bych ho pak viděl a prožil napětí znova.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Kobra v seznamech

v Právě čtených2x
v dalších seznamech2x

detektivní a krimi romány Jihoafrická republika

Deon Meyer
jihoafrická, 1958