Konečná diagnóza přehled

Konečná diagnóza
https://www.databazeknih.cz/img/books/54_/543995/bmid_konecna-diagnoza.jpg 4 716 716

Nemocnice je nelítostný svět s vlastními pravidly.

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: audiokniha , Bookmedia

Final Diagnosis, 1959

Interpreti: Igor Bareš

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Konečná diagnóza. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (111)

ujira
19.09.2024 5 z 5

Skvěké vypravěčské dílo, román z lékařského prostředí, román o etice v lékařství, o mezilidských vztazích a mezigeneračních vztazích, o zvládání náročných mezních situací.

Naďa2411
04.09.2024 5 z 5

Velmi emotivní příběh v aknize, který jsem si nyní po dlouhé době připomněla. Již jsem tento titul četla v období na střední škole. Děj se odehrává v Berlingloně ve státě Pensylvánia v nemocnici Tří okresů na oddělení patologie. Hlavní postavou je starší doktor Pearson a začínající doktor Coleman. Spisovatel v knize popisuje dva různé velmi smutné příběhy. Pěkně popsal precizní práci na patologii, kam se málokdo za života podívá. Mám knihy z lékařského prostředí ráda, protože se dozvím o jejich práci a o to více "smekám" před zdravotním personálem. Kniha je čtivá, doporučuji všem nejen zdravotníkům.

jana.hud
29.08.2024 5 z 5

Kniha se ke mne dostala náhodou v knihobudce a protože lékařské prostředí mám ráda a od autora jsem doposud nic nečetla, tak jsem po ní sáhla.
A byla jsem víc než mile překvapena a na dovolené se od ní nemohla odtrhnout.

Úžasně vykreslené prostředí nemocnice a hlavně patologie, které vůbec nepůsobilo strašidelně spíš tak,že jsem měla chuť přijít se podívat, tak jako sestřičky žákyňky. Sympatičtí i méně sympatičtí hrdinové, i když ne vždy je vše černé a bílé. Prostě nelze než doporučit.

Knihu jsem nakonec nechala na dovolené na ubytování, aby si ji mohli přečíst a potěšit se s ní i další dovolenkáři. A těším se, že si do budoucna přečtu další knihu tohoto autora.

Zatím zde není žádná související novinka.

Je opravdu dobré, zachovat si soucit. Nikdy nemůžeme vědět, kdy jej budeme sami potřebovat.

Kniha Konečná diagnóza v seznamech

v Právě čtených5x