Kopírák přehled

Kopírák
https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/515781/bmid_kopirak-Zp5-515781.jpeg 4 747 747

Nejděsivější krimi thriller roku! Má krutost nějaké hranice? Anglii ochromí série hrůzných vražd. Každá byla spáchána jinou metodou, brutální … a povědomou. Pachatele totiž podle všeho inspirovali nechvalně proslulí sérioví vrazi – Charles Manson, Jeffrey Dahmer, Edmund Kemper a další. Vysloužil si proto přezdívku Kopírák. Co když se ale rozhodne své vzory ještě překonat?... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: ekniha , Kalibr

The Echo Man, 2022

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Kopírák. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (235)

Fuchs46
dnes 2 z 5

Příběh mi přišel až příliš překombinovaný.
Oceňuji popis situací, který čtenáře může vtáhnout do děje.

Timkim
včera 3 z 5

Audiokniha.
Upřímně, čekal jsem větší odvaz, takže kniha na kterou jsem se docela těšil je pro mě zklamání. Ani s jednou postavou jsem se neztotožnil a Jess mi vyloženě lezla na nervy. Absolutní blbka co má v hlavě průvan, navíc "rádodajka". Sexuální scény mi přišly úplně mimo
mísu, psané spíš na efekt, stejně jako popisy vražd. Autorka to koncem úplně zabila a byl jsem rád, že jsem doposlouchal. Navíc poslouchat tu uječenou Jitku Ježkovou, to byl ten pravý horror. Fakt slabota a opět šlápnutí vedle. Zlatý Carter. 55%

Jaruš7
13.09.2024 4 z 5

Audiokniha.
Na prvotinu od autorky je kniha nebývale krutá až k hranici únosnosti, leč čtivá.

Zážitek o tom co lze stvořit v pomstychtivé zlobě.
Tip k dedukci se sice najde, ale chaos a emoční zásahy ho dobře kryjí.
Takže děj houstne krví a masakry, než dojde k výběru té hlavní oběti.
Thriller.

100 nejčtenějších knih roku 2023

27.12.2023

50 nejčtenějších knih letošních prázdnin (2023)

01.09.2023

10 nejprodávanějších knih (28. týden)

19.07.2023

Více souvisejících novinek je uloženo v archivu.

Kniha Kopírák v seznamech

v Právě čtených18x