Kovadlina přehled

Kovadlina https://www.databazeknih.cz/img/books/89_/8936/bmid_kovadlina-Lkn-8936.jpg 4 64 64

Plastickému chirurgovi Seanovi je podezřelé, že tři jeho kolegové záhadně zemřeli. Když sám o vlásek vyvázne z atentátu, při němž zahyne jeho snoubenka, musí okamžitě jednat, aby unikl vrahům. Pochopí, že vraždy mají souvislost s preparátem, na kterém kdysi s kolegy pracoval. Lék měl napomáhat regeneraci těžce poškozených tkání, ale při testech na pacientech se neosvědčil, a proto byl celý projekt zastaven. Kdo a proč najednou touží zlikvidovat všechny lékaře, kteří látku vyvíjeli? Sean, kterému se zhroutil celý svět, začíná svůj urputný boj o život. Ale nepřítel je mocný a nehodlá mu dát žádnou šanci.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Alpress , Alpress

The Anvil , 1998

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Kovadlina. Přihlašte se a napište ho.

petulik330
22.04.2021 5 z 5

Zázračný lék, který byl mohl pomocí lidem po popáleninách a jeden lékař, který se musí bát o svůj život.
Prvních pár stránek jsem si říkala asivnic moc, ale to jsem se mýlila. Kovadlina patří asi mezi nejlepší knihy autora. Nechybělo v ní napětí, detektivní zápletka ani láska.
Konec knihy mě překvapil.
I slzičky ukáply když jsem to četla.

anája
20.06.2020 3 z 5

Dobrá oddechová kniha.Doporucuji

lachtan77
22.07.2019 4 z 5

Když jsem četl komenty a recenze zaujalo mě přirovnání k bondovce. Už ze začátku čtení jsem si říkal, že na tom něco bude. Nesmrtelnej neohroženej doktor, který jen tak mimochodem zabíjí padouchy po deseti v každém státě :)) .... a víte co? mě se to i tak líbilo

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Kovadlina v seznamech

v dalších seznamech1x