Dárce přehled

Dárce https://www.databazeknih.cz/img/books/89_/8938/bmid_steven-dunbar-darce-AaA-8938.jpg 4 88 88

Steven Dunbar série

Rodiče sedmileté Amandy, která byla přijata do exkluzivní soukromé nemocnice s akutním selháním ledvin, jsou zoufalí. I lékaři jsou zaskočeni rychlostí s jakou dívence přestávají ledviny fungovat. Dítě má pramalé vyhlídky na přežití, pokud se urychleně nenajde vhodný dárce. Prestižní nemocnice, tým vynikajících transplantačních chirurgů, chodby pokryté koberci, privátní pokoje a zdvořilý personál však tají něco hodně prohnilého.... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Alpress

Donor , 1998

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Dárce. Přihlašte se a napište ho.

m2056
06.09.2023 5 z 5

Kniha je moc dobře napsaná příběh pěkný drama. Autor má super knihy a nebo průměrné tohle se vážně povedlo.

Rup
09.04.2023 odpad!

Debilní formou i obsahem. Nedočetl. Zdejší hodnocení nechápu.

Chesterton
09.06.2022 2 z 5

Slušná báchorka a trochu ztráta času i na oddech. Jen poslední nesplněný bod Výzvy byl inspirací k četbě - v mém roce narození-22 nebyl moc velký výběr. (Kupříkladu jenom 12 českých spisovatelů :o)
Alespoň se to svižně četlo.
Snad by mohla motivovat k tolik potřebné zdravé nedůvěře a obezřetnosti vůči bílým plášťům? Jinak je všechno tolik 'přešvihnuté', že se mi ani nechce věřit, že autor je z oboru :o)

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Dárce v seznamech

v Právě čtených2x