Krajina pistolníků přehled

Krajina pistolníků
https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/216788/mid_krajina-pistolniku-216788.jpg 5 16 16

Městečko Confusion spalují bezpráví a násilí. Matt Coburn a Dick Felton chtějí nastolit zákon a pořádek a jsou schopni použít i oprátku, aby svého cíle dosáhli. Proti nim stojí nájemní zabijáci, kteří to s pistolemi umějí.

Literatura světová Dobrodružné
Vydáno: ekniha , Alpress

The Empty Land, 1969

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Krajina pistolníků. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (8)

Cassidy.L
05.07.2023 5 z 5

Skvělé dílo autora, ikdyž za mne osobně lehce slabší, přesto skvěle propracované popisy situace, prostředí i povah postav.

helenkan
13.09.2020 5 z 5

Moje první od autora a asi i první western který jsem četla. Vždy jsem je spíš zkoukla v telce a ty jsem milovala. Pistolníky hrdiny s koltem nízko u pasu,co uměli bleskově tasit. Přijeli vyčistili město od padouchů a zas odjeli dál. Tady jsem si poprvé dokázala uvědomit, ten jejich nelehký život.Bez nich si nikdo neporadil a pak je nikdo nechtěl. Moc se mi tenhle příběh líbil a určitě si od autora vyhledám další jeho dílo.

Luigi1
06.08.2020 5 z 5

L´Amour mě opět potěšil Dan Cohan a Dick Felton objevili zlato,založili a vykolíkovali parcely a ulici pro nastávající město kterému dali jméno Confusion podle hor které se v blízkosti nacházely.Dick Felton byl snílek který si myslel,že se vše dá vyřešit v klidu a domluvou.V krátké době ho banda vrahů a pistolníků vyvedla z omylu.Vraždy,rvačky a krádeže byly na denním pořádku.Co nechtěl musel udělat a povolat Matta Coburna,který s pomocí Feltona a s pár usedlíky nastolil klid.Jaký bude osud Confusionu a odvozu zlata se dozvíte když si tuto knihu přečtete,je výborná.Doporučuji.

Zatím zde není žádná související novinka.

Všichni muži - i ženy - byli smutně, slabě lidští. Měli sklon očekávat víc, než mohli dostat, a doufat, že to získají bez práce.

Kniha Krajina pistolníků v seznamech

Louis L'Amour