Králíček a past přehled

Králíček a past
https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/425102/bmid_kralicek-a-past-E5I-425102.jpg 5 7 7

Je nádherný slunečný den a králíček se těší, že půjde konečně ven. Rodiče ho poprvé pustí samotného na procházku. Hop, hop! Králíček doběhne k lesní mýtině. Na světě je tak krásně! Ale co se to tamhle leskne? Nějaká podivná věc, musím ji prozkoumat. Nejprve jednou pacičkou, pak druhou, a nakonec malý všetečka vleze dovnitř. Vtom se ta věc převrátí – a králíček se ocitne ve skleněné pasti! Co si jen počne? Pomoc!... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Králíček a past. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (5)

jarkaska
25.07.2024 5 z 5

Tuto knihu jsem půjčila pro děti do naší knihovny. Ale nejdřív jsme si ji doma přečetli. Příběh o králíčkovi je i poučný. Líbil se mi i konec, kdy si králíček uvědomil, že zvířátkům za pomoc zapomněl poděkovat. Určitě doporučuji pro začínající čtenáře, kniha má velká písmenka a tak se dobře čte.

simca9342
27.08.2023 5 z 5

Přečtená před rokem.

Neopatrnost se nevyplácí...
Králíček může konečně sám ven. Hurá! Maminka ho pustila , ale musí dávat pozor a nechodit moc daleko. Sliby chyby. Králíček sice nejde nikam dál, ale pozor moc nedává. Zaujme ho velká sklenice. Zkoumá ji a pak si do ní vleze... ale ale... nemůže ven! Co teď? Prozradím, že příběh končí pro všechny šťastně.

Knihomolka506
11.04.2022 5 z 5

Červená karkulka prevlečená za králíčka. Pěkný příběh :)

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Králíček a past v seznamech