Trhliny v kameni přehled

Trhliny v kameni
https://www.databazeknih.cz/img/books/54_/543024/bmid_trhliny-v-kameni.jpg 5 2 2

Království v kameni série

< 2. díl

Závěrečný díl fantasy duologie o monstrech uvnitř i zvenčí, o lásce, intrikách, dědičnosti, tajemstvích, temných stránkách i těch nejčistších lidí a dobrých stránkách těch zdánlivě špatných. Tři měsíce po událostech Království v kameni je Viridian, na jehož území se rozprostírají smrtonosné Vermilionské hory, v ohrožení víc než kdy předtím. Monstra se množí, tajemství odkrývají a vztahy se prohlubují i rozpadají. Navíc se začíná projevovat temná stránka Morganina doposud andělského bratra Gabriela a dvojčata zjišťují, že možná po králi zdědila víc, než by si přála. Copak mohou utéct před dědičností a výchovou jejich nestvůrného otce? Copak je možné, aby nakonec nebyli úplně stejní jako on?... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Trhliny v kameni. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (1)

Wisha
09.09.2024 5 z 5

Velice, velice povedená knížka. Autorka na svůj mladičký věk píše vážně fantasticky, její slovní zásoba je úžasná, a pokud bude takto pokračovat, naprosto věřím tomu, že za pár let (nebo i dřív) z ní bude královna českého fantasy. :-) Opravdu chválím. A na to, že LGBT literaturu moc nemusím, tady jsem hlavním hrdinům fandila tak moc, až jsem se sama divila, kde se to ve mně bere - což je známka toho, že je to prostě dobře napsané :-)
Doporučuji všem, kdo mají rádi fantasy, romantiku a zajímavé, originální zápletky.

Sejdeme se u jezera, Odvážná rozhodnutí a další knižní novinky (37. týden)

08.09.2024

Kniha Trhliny v kameni v seznamech

v dalších seznamech1x

Nela Mičková