Bílá past přehled

Bílá past https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/463494/bmid_bila-past-gUm-463494.jpg 4 150 150

Křiváci série

Strhující finále detektivního příběhu Křiváků, které vás vtáhne a nepustí! Ellinghamská akademie je snad prokletá. Už tu zemřeli tři lidé. Všichni tři byli na špatném místě ve špatnou dobu. Přesně v okamžik Stevieina největšího triumfu… už ví, kdo jsou Křiváci. Vyřešila největší případ celého století. Tedy aspoň si to myslí. Zrovna teď se toho kolem ní děje tolik, že je těžké soustředit se na minulost. Pak ale přijde obrovská sněhová bouře, což je samozřejmě pro Stevie ten správný okamžik udělat nějakou hloupost. Je čas zůstat v horách a čelit bouři – a vrahovi.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Pro děti a mládež
Vydáno: , CooBoo

The Hand on the Wall , 2020

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Bílá past. Přihlašte se a napište ho.

roso.mak
17.03.2024 4 z 5

Kdo vraždil ve 30. letech už víme. Teď už jen zbývá dostat vraha současného. Pro mě osobně byl konec překvapivý, ale dával smysl. Proč ne? Nemám ráda když se ukáže, že vrahem je nějaký cizinec z minulosti, který se tam za celou dobu nevyskytl. A tímhle neduhem to opravdu netrpí.

Luigi1
10.09.2023 5 z 5

Moc pěkné čtení které mě potěšilo

Verunka289
06.06.2023 4 z 5

Jsem ráda, že první půlka knihy nebyla zase jen nějakým shrnutím předešlé části, jak toho bylo u dílu předchozího. Celé rozuzlení zápletky bylo docela fajn, vlastně i překvapivé, některé části jsem nečekala.
Bohužel mě při čtení rušily překlepy, bylo jim v tomto díle už opravdu hodně a je to teda velká škoda.

Knižní novinky (10. týden)

07.03.2021

Kniha Bílá past v seznamech