Kroky vraha přehled

Kroky vraha
https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/528371/bmid_kroky-vraha-657d65c7b5ca0.jpg 4 2328 2328

Josef Bergman série

Nový případ inspektora Josefa Bergmana! V pražském lesoparku byla v noci uškrcena mladá žena. Novinářka Julie Kellerová je zřejmě poslední, kdo s ní před vraždou mluvil. Oběť se navíc nápadně podobala její dceři Kláře. Je možné, aby se vrah zmýlil? Měla by se Klára Kellerová bát o život? Napětí se ještě vystupňuje, když nedaleko místa činu dojde ke druhé vraždě Sympatický inspektor Josef Bergman rozkrývá složitý hlavolam a odhaluje staré hříchy, důmyslné lži a utajované vášně.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Kroky vraha. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (589)

mythos91
24.09.2024 5 z 5

Konečně jsem se dostal díky čtenářské výzvě k téhle sérii detektiva Bergmana, kterou chci číst chronologicky od první knihy. Od začátku velmi poutavé čtení, vše realistické. Oceňuji práci se slovy autorky a její podrobný popis, ať událostí tak i vykreslení samotných postav. Čtenář je tak velmi rychle vtažen do příběhu. Více dějových linek utváří detektivní vyšetřování napínavé a dílky skládačky tak do sebe pomalu začínají zapadat. Mě při čtení nic nechybělo, vychutnal jsem si a rozhodně budu chtít Bergmana poznat i v dalším osobitém řešení jeho případů.

Luigi1
22.09.2024 5 z 5

Tato detektivka byla napínavá od začátku až do konce

VOšesT
20.09.2024 3 z 5

Za me nejslabsi dil

100 nejčtenějších knih roku 2022

27.12.2022

Ptejte se královny české detektivky...

07.05.2021

10 nejprodávanějších eknih (srpen)

22.09.2020

Více souvisejících novinek je uloženo v archivu.

Ocenění knihy (1)

2008 - Cena Jiřího Marka