Pár stránek navíc přehled

Pár stránek navíc https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/454843/bmid_par-stranek-navic-S3b-454843.jpg 4 643 643

Kroniky prachu série

Bonusová kniha pro fanoušky romantického bestselleru! „Nejmilejší Eliso, už je to tady! Vše nejnutnější sbaleno, vše potřebné zařízeno, matka je dokonce spokojená s mým výběrem garderoby. Od středy za týden se vracím zpátky do Londýna.“ Bonusová sbírka epizodních příběhů, dopisů a autorčiných poznámek ke knize Kroniky prachu.... celý text

Literatura světová Povídky Pro děti a mládež
Vydáno: , Fragment (ČR)

Animants Welt: Ein Buch über Staubchronik , 2019

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Pár stránek navíc. Přihlašte se a napište ho.

packlik
18.05.2024 5 z 5

Jo, tohle jsem vlastně asi opravdu postrádala. Musím ale přiznat, že Elisa mi příšerně vadí, znovu jsem si tu potvrdila, že Kufr prostě nedočtu.
Ani a Reed zůstanou moji miláčci, to je jasný!

Metroušek
09.05.2024 2 z 5

Prostě paběrky. Nestojí za čtení, natož pak za koupi. Tohle není od autorky fér.

18LenkA12
17.04.2024 4 z 5

Od této knihy jsem moc nečekala, brala jsem to jako doplnění informací, které nebyly v předchozí knize. Líbilo se mi jak jsou zde dány jednotlivé dopisy a popisy jlavnich postav. Jedná se o oddechovou knihu.

Knižní novinky (48. týden)

22.11.2020

„Byl to den, kdy vypustilo duši mnoho knih,“ prohlásila jsem. Thomas se smíchem položil svoje čelo na mé. „Byl to den, kdy jsem pochopil, kdo jsi.“

Kniha Pár stránek navíc v seznamech

v Právě čtených2x
v dalších seznamech10x

pro dívky romantika pro dospívající mládež (young adult)

Lin Rina
německá, 1987