Kuchařka naší vesnice přehled

Kuchařka naší vesnice
https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/162802/mid_kucharka-nasi-vesnice-JWX-162802.jpg 5 57 57

Jde o knihu, kde jsou jako spoluautoři uvedeni Dr. Marie Hrubá, František Raboch a kolektiv. V knize jsou jednoduché, staré české recepty. Rovněž podle ní není problém udělat domácí zabijačku, stáhnout králíka, oškubat slepici atd.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Kuchařka naší vesnice. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (21)

ViolettaCh.
03.12.2022 5 z 5

Podobně jako Filomena níže, tak i já mám k této knize osobní vztah přes maminku, která ji v mém dětství měla, používala a místy opoznámkovala. I já jsem si ji již tehdy ráda občas prolistovala. Dnes je to pro mě cenná připomínka blízkého člověka, nechala jsem si ji ze stejných emocionálních důvodů jako vzpomínku.

Filomena1961
29.11.2022 5 z 5

Skvělá kuchařka, kterou jsem si koupila během studií v Olomouci. Tehdy jsem ji používala společně s maminkou, která mi do ní napsala několik poznámek. Z těchto důvodů má pro mě i emocionální význam. Když podle ní uvařím jídlo všem moc chutná a jako bonus jsem v duchovním spojení s drahým člověkem.

Belanna
13.06.2022 5 z 5

Tak tuhle kuchařku mám už dlouho a často jí používám. Hlavně, když nevím, co uvařit a nebo zapomenu nějaký recept. Nádherná česká klasika.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Kuchařka naší vesnice v seznamech

v Právě čtených1x