Kukačka přehled

Kukačka
https://www.databazeknih.cz/img/books/54_/544951/bmid_kukacka.jpg 5 37 37

Marek Wolf série

V Bratislavě byla zavražděna žena bohatého plastického chirurga. Její muž je nezvěstný a v luxusní vile, kde objevili tělo, zůstaly jen dvě adoptivní děti. Sourozenci svorně tvrdí, že nic neslyšeli ani neviděli. Vyšetřování se ujímá kapitán Marek Wolf, který postupně odkrývá rodinná tajemství vedoucí k odhalení sadistického vraha. Když se však začne domnívat, že je na správné stopě, v případě náhle začnou přibývat oběti… Wolf se však vedle šetření musí vyrovnat i s dalšími problémy. Vztahy na krajském ředitelství jsou na bodu mrazu. Může za to odvolání Karola Luptáka z funkce ředitele. Ten má pocit, že selhal jako muž, selhal jako šéf, ale stále je dobrý vyšetřovatel. A má-li nějakou šanci všechno napravit, musí se odrazit právě od toho.... celý text

Detektivky, krimi Literatura slovenská
Vydáno: , Metafora

Kukučka, 2018

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Kukačka. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (7)

hanzmb
06.09.2023 5 z 5

Třetí kniha a po třetí zcela jiný příběh a systém vyšetřování. Autor je zatím strašně tvárný a není možné mu přiřadit nějakou pevnou nálepku. Navíc zvolené téma zápletky je vynikající. Přiznám se, že tentokrát jsem pachatele vůbec netrfil. Od začátku jsem měl zcela jiného favorita. A už se to dost blížilo noir krimi. Vedle Dána další bomba-spisovatel ze Slovenska.

Dada077
08.08.2023 5 z 5

Kniha sa čítala sama. Reálne pôsobiaci príbeh, vyšetrovanie, aj sprievodné životy postáv.

Kerberos
20.07.2022 5 z 5

Opět skvělé a pěkně zamotané, měla jsem podezření kdo je pachatel, ale nepotvrdilo se. Autor přitvrdil a z popisů mučení se mi dělalo mírně nevolno. Už se těším na další díl.

Neklidná růže a další knižní novinky (38. týden)

13.09.2024

Kniha Kukačka v seznamech

v Právě čtených2x

detektivní a krimi romány krimi

František Kozmon
slovenská, 1988