Kukačka aneb Já vím své přehled

Kukačka aneb Já vím své
https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/41874/kukacka-aneb-ja-vim-sve-41874.jpg 4 21 21

Jarrmila Dědková popisuje ve svém dalším románu až neuvěřitelná trápení čtrnáctileté Broni.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Kukačka aneb Já vím své. Přihlašte se a napište ho.

TaLu
12.07.2022 5 z 5

Autorka nabízí čtenářkám vždy nějaký příběh, který umí velmi dobře rozvinout. Nechává své hrdinky prožívat nelehké situace a životní zápasy, a skrze to získávají sílu, jít dál. Překvapuje mě nízké hodnocení, u nás v knihovně je autorka oblíbená napříč generacemi. Útloučká kniha. Podobným tématem by někteří autoři naplnili 600 stran a nedosáhli by lepšího výsledku.

marie3541
11.12.2020 2 z 5

Tuhle knihu bych si asi nikdy nepůjčila nebýt čtenářské výzvy. U tohohle tématu jsem moc na výběr neměla. Knížku jsem si půjčovala v době , kdy knihovna měla pouze otevřené okénko ( v době koronaviru ) a byla jsem ráda , ze mi našli nějakou knihu , kde je slůvko aneb..... nakonec to byla opravdu taková odychovka , zkrátka dívčí román. Ale téma bylo docela zajímavé, knížka psaná hezky, čtivě, jednoduše....... takže nakonec dobrý....

JancaMia
19.10.2019 5 z 5

Broňa a její otřesný život s despotickým otcem alkoholikem a matkou která má ráda otce i Broňu ale neví koho si má vybrat, život v nuzné bídě..
jednoho dne se matka s dcerou sebere a odejdou k Broni babičce , náhle svět začne mít smysl a Broňa začíná přemýšlet ..

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Kukačka aneb Já vím své v seznamech