Už mě vidíš? přehled

Už mě vidíš?
https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/380892/mid_uz-me-vidis-2fW-380892.png 4 938 938

Lacey Flint série

Konec 19. století. Londýnskými ulicemi obchází vražedný přízrak, který si nechává říkat Jack Rozparovač. Své oběti zohavuje a vyřezává jim vnitřnosti. Policii posílá výsměšné dopisy a je na své činy zjevně pyšný. Nikdy není dopaden. Začátek jednadvacátého století. Jack Rozparovač se vrací. Jako by se zhmotnil jeho duch, jen tentokrát nevraždí laciné prostitutky, ale dobře situované ženy středního věku. Postupuje systematicky a brutálně, přesně podle svého vzoru: obětem podřízne hrdlo a vyjme orgány. Opět posílá dopisy na policii. A policie je bezradná stejně jako tenkrát. Jeden rozdíl tady ale přece jenom je: vrah je podivně fixovaný na mladou policistku Lacey Flintovou. Proč se jí v dopisech vysmívá? Proč si vybral zrovna ji? Co od ní chce? Možná je klíč k dopadení pachatele právě v odpovědích na tyto otázky. A možná si nakonec bude Lacey přát, aby ty odpovědi nikdy nenalezla…... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: ekniha , Domino

Now You See Me , 2011

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Už mě vidíš?. Přihlašte se a napište ho.

oleg121
10.03.2024 3 z 5

Priemerná, ničím výnimočná detektívka, akých dnes vychádza mraky.

petraj30
07.03.2024 5 z 5

Tohle mě dostalo. Bylo to úžasné. Sice jsem se občas ztrácela ve jménech a nevěděla, která bije, ale užila jsem si to.
Samozřejmě jsem měla problém s vrahem. Chvílemi jsem vinu házela na všechny, pak zase na někoho jiného, ovšem celkový závěr mě překvapil. To byla bomba, i když jsem si několikrát myslela, že to tak bude:-)
Moc se těším na další díly, protože první se mimořádně dobře povedl.

Duchoslp
06.03.2024 5 z 5

Tak tohle se mi opravdu líbilo. Skvělá zápletka, dějové zvraty, nechybí napětí a bombastické překvapení na závěr.

Křest novinky a autogramiáda Sharon Bolton!

21.06.2018

Knižní novinky (7.5. - 20.5.)

07.05.2018

Knižní novinky (30. 10. - 6. 11.)

29.10.2013

Kniha Už mě vidíš? v seznamech

v Právě čtených12x
v Přečtených1 206x