Soudcův seznam přehled

Soudcův seznam
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/532453/bmid_soudcuv-seznam-65e6dc18185cd.jpg 4 25 25

Lacy Stoltzová série

< 2. díl

Nejpřekvapivější a nejmrazivější thriller Johna Grishama! Vyšetřovatelka Lacy Stoltzová se setkává s tajemnou ženou, která je tak vyděšená, že používá několik pseudonymů. Její otec byl před dvaceti lety zavražděn a ona má podezřelého, jímž je od té doby posedlá. Dotyčný muž je prohnaný, trpělivý a vždy o krok napřed. A jeho obětí je pravděpodobně mnohem víc. Je nejprohnanější ze všech sériových vrahů. Zná kriminalistiku, policejní postupy a především: zná zákony. Má seznam se jmény svých obětí a cílů, všech lidí, kteří měli tu smůlu, že mu zkřížili cestu a nějak mu ublížili. Jak ho může Lacy pronásledovat, aniž by se stala další položkou na jeho seznamu?... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Kalibr

The Judge’s List , 2021

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Soudcův seznam. Přihlašte se a napište ho.

hanap
předevčírem 3 z 5

Těšila jsem se, Grishama čtu ráda, ale tato byla z těch slabších.

čef
05.06.2024 5 z 5

Výborný právnický thriller s originální zápletkou. Sériový sociopat je uvnitř právnického prostředí a jiní právníci ho chtějí odhalit tak, aby bylo podivnému právu uděláno zadost. Středověk na ně! Jinak napětí je zde na každé stránce a názor na to, jak to v USA chodí u soudu, si zde jistě můžeme udělat a ani nemusíme sledovat průběžné kauzy s Trumpem,

maphiosso
20.05.2024 3 z 5

Další jednohubka z pera Johna Grishama. Nenadchne, neurazí. Neškodilo by trochu více zapracovat na postavách, aby si k nim čtenář mohl vytvořit trochu hlubší vztah. Z té strohosti je hodně cítit tlak na.. ani nevím.. termín? kvantitu? Což je v případě Grishama velká škoda, protože nejednou ukázal, že dokáže psát napínavé propracované příběhy.

Pravidla hry, Léčebna a další knižní novinky (15. týden)

07.04.2024

Kniha dvou cest, Dotek jako led a další knižní novinky (6. týden)

05.02.2023

Kniha Soudcův seznam v seznamech