Všechno, co jsme ztratili přehled

Všechno, co jsme ztratili
https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/513619/bmid_vsechno-co-jsme-ztratili-vtA-513619.jpeg 4 84 84

Láska a důvěra série

< 2. díl

JSI DOBRÁ. LEPŠÍ, NEŽ SI MYSLÍŠ. Sebevědomá, silná, vždy s úsměvem na tváři – taková se zdá být studentka Hope. A to jenom proto, že věnovala obrovské úsilí, aby vypilovala, jak působit navenek. Aby se vyhnula otravným otázkám na svůj rodinný život, drží si už dlouho odstup od lidí. Při své práci v londýnské kavárně ale Hope narazí na stále veselého Yeonjuna a spřátelí se s ním. Víc by si nikdy nedovolila. Neodváží se pustit si ho blíž k tělu, i když k němu chová silné city a ani on to zjevně nemá jinak. Hope má zkrátka příliš velký strach, že by mladý muž mohl odhalit její tajemství. V tuto chvíli ovšem ještě netuší, že i on se pere se svým osudem, který mohou oba navždy změnit...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Red

Everything We Lost

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Všechno, co jsme ztratili. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (20)

onemikye
29.07.2024 4 z 5

Příjemné čtení, nijak náročný. Četla jsem i první díl, tento se mi líbil trošičku víc.

Kristy.Seb
13.07.2024 4 z 5

Život je hajzl a osud jeho velkej brácha.

Ztráta člověka nám tolik vezme, přece nás posílí.

Zákony přírody nám nedávají na výběr. Nežijeme v žádném světě fantazie, kde by člověk mohl vzít zpět smrt nebo se vrátit v čase.zijeme v realitě a ta někdy zatraceně bolí.

Nikdo neví, co přinese budoucnost. To je důvod, proč jsou její možnosti neomezené.

Člověk nemůže změnit osud někoho jiného.

Někdy by měl člověk míň přemýšlet a prostě žít.

To, že se něco zda nemožné, neznamená, že to tak je.

Když už to nejde, tak už to nejde.

Někdy se neuvědomujeme, jak moc jsme zmrzlí, dokud nás někdo nezačne rozpouštět.

Všichni máme příběhy, ze kterých se stanou noční můry.

K tomu, aby se změnil život, není potřeba tolik času. Někdy stačí vteřina. Úsměv. Slovo. Někdy ale taky přesný opak. Mlčení. Odloučenost.

Lidé je velmi neradi překračují svůj vlastní stín a často potřebuji jen někoho, kdo je postrčí.

Tak že mě rozhodně lepší než první díl.

hlavajda93
01.07.2024 4 z 5

pěkná kniha o překonání vlastních strachů a možnosti pustit k sobě někoho blíž. Po prvním dílu trochu zklamání.

Všechno, co jsme ztratili, Dny rozhodnutí a další knižní novinky (10. týden)

05.03.2023

Kniha Všechno, co jsme ztratili v seznamech

v Právě čtených4x
v dalších seznamech2x