Láska mého života přehled

Láska mého života
https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/454642/mid_laska-meho-zivota-5TT-454642.jpeg 4 598 598

Bylo to nejkrásnější léto mého života. Tehdy jsem potkala kluka svých snů… Jenže všechno hezké jednou skončí, i to nejkrásnější léto. Za těch deset let, které uplynuly, jsem na něj často myslela… a bylo mi líto, že jsem ho už nikdy nepotkala. Ale osud má s lidskými životy své plány a my musíme jeho hříčkám čelit. Když jsem se znovu vrátila do míst, kde jsem strávila své nejkrásnější chvíle, věděla jsem, že je jen otázkou času, kdy se s ním znovu setkám. Ale jsem na tohle setkání připravená? Co když mě bude nenávidět? Co když bude milovat nějakou jinou?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Baronet

The Day He Came Back, 2019

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Láska mého života. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (110)

kacenka6144
10.09.2024 4 z 5

Během čtení jsem zjistila, že jsem knížku už kdysi četla. A přečetla jsem si ji s chutí znovu. Je to příběh lásky, která dokáže přežít roky.

krevetka79
07.07.2024 5 z 5

Krásná knížka, která mě velmi mile překvapila.
Čekala jsem jen romantiku protknutou erotikou , ale dostala jsem skvělý a silný příběh, který mi několikrát vehnal slzy do očí.
Tohle není jen obyčejná pohádka pro nás velké holky.
Doporučuji všem.

petraj30
21.05.2024 4 z 5

Myslela jsem, že to bude jen další předvídatelná romanťárna pro mladé, což samozřejmě byla, ale mně se to moc líbilo.
První půlka byla trochu nudnější. Více mi sedla právě ta druhá část.
Byl to velmi pěkný příběh, sice předvídatelný, ale velmi srdceryvný.

Knižní novinky (10. týden)

06.03.2022

Knižní novinky (39. týden)

20.09.2020

„Protože vidím, jak se na sebe díváte. Jako by ve vás doutnal oheň, co se brzy naplno rozhoří."

Říká se, že lidé, kteří přijdou o končetinu, ji dál občas vnímají, i když ji nemají Se zlomeným srdcem je to stejné. Cítíte lásku, kterou jste chovali ve svém srdci, i když je to srdce rozbité na tisíc kousků.

Protože nikdy nejde o to, co děláte a kde, ale o to s kým to děláte.

Kniha Láska mého života v seznamech

v Právě čtených4x
v dalších seznamech3x