Láska z Manhattanu aneb Jak vyrobit gentlemana přehled

Láska z Manhattanu aneb Jak vyrobit gentlemana
https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/504835/bmid_laska-z-manhattanu-aneb-jak-vyrobit-HW3-504835.jpeg 4 138 138

Violet by pro lidi kolem sebe udělala cokoliv, obzvláště pro svou přítelkyni Edith. Proto souhlasí s tím, že si vezme pod křídla jejího vnuka, o jehož existenci neměla donedávna ponětí. Ten se musí během pár měsíců naučit pravidla smetánky, aby mohl převzít rodinný podnik. Jenže Kain Stone, odpůrce snobství a obleků, není zrovna ukázkový student.... celý text

Literatura světová Pro ženy
Vydáno: ekniha , Metafora

Made in Manhattan, 2022

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Láska z Manhattanu aneb Jak vyrobit gentlemana. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (23)

kacenka6144
17.01.2024 5 z 5

Knížku jsem slupla za jeden den. Neskončila jsem, dokud jsem nedočetla.

Ála1968
14.01.2024 5 z 5

Krásný, romantický a hodně úsměvný příběh.Violet i Kain byli skvělí a jejich slovní přestřelky mě moc bavily. Rozhodně lepší než Láska naslepo

KateTheBlogger
23.10.2023 3 z 5

Klasický retelling příběhu My fair lady, ale naopak a z prostředí moderního New Yorku. Takže vlastně slaďák a příjemná oddychovka.
Příběh je předvídatelný a možná místy až příliš romantický a naivní, ale co jiného od oddychového čtení čekat, že? Plusové body přidávám za zmínku o dvou amerických městech, která bych chtěla někdy navštívit osobně a nejenom prostřednictvím knih, filmů a seriálů.
Hledáte-li nenáročné čtení na víkend, sáhněte po Lásce z Manhattanu.

Vychází Mrtvá zóna, Temný amulet a další knižní novinky (39. týden)

25.09.2022

Kniha Láska z Manhattanu aneb Jak vyrobit gentlemana v seznamech