Loudavé vaření: Recepty pro pomalý hrnec přehled

Loudavé vaření: Recepty pro pomalý hrnec
https://www.databazeknih.cz/img/books/54_/543405/bmid_loudave-vareni-recepty-pro-pomaly-hrnec.jpg 4 16 16

Pomalý hrnec se stal miláčkem českých domovů – šetří čas, peníze i energii a pokrmy, které v něm zpracujete, neztratí nic ze své nutriční hodnoty. Své o tom ví i blogerka Barbora Charvátová alias Máma v kuchyni, která vám přináší nálož lahodně pomalých receptů. Všechny využívají běžně dostupné suroviny a jsou tak jednoduché, že je zvládne i úplný začátečník. Objevte i vy kouzlo přípravy famózních jídel s minimem úsilí a maximálním chuťovým zážitkem!... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Loudavé vaření: Recepty pro pomalý hrnec. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (3)

Mayaotzin
21.09.2022 3 z 5

Pro člověka, který neví jak s pomalým hrncem, je to fajn základ.

pakoshka
05.11.2021 1 z 5

Recepty bez nápadu (jen sesbíraná klasika, žádná vlastní invence), příšerné fotky - ať už rozmazané, nebo na nich jídlo nevypadalo vábně. Například na kachně (nebo kuřeti?) byly zbytky brk, vepřový plátek na hořčici vypadal tak suchý, že se mi stáhlo hrdlo. U svíčkové omáčky jsem se dozvěděla, že už ji vlastně nikdo nedělá z kusu masa, po kterém se jmenuje, ale z levné náhražky.

Kirtans
07.04.2021 5 z 5

Kuchařek mám i na pomalé vaření několik, tuto bych volila pro milovníky klasické kuchyně a především pro začátečníky, jak v práci s hrncem tak s varenim celkově.

10 nejprodávanějších eknih (leden)

10.02.2022

Knižní novinky (13. týden)

28.03.2021

Kniha Loudavé vaření: Recepty pro pomalý hrnec v seznamech