Řeka bohů: Román ze starého Egypta přehled

Řeka bohů: Román ze starého Egypta
https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/199/bmid_reka-bohu-roman-ze-stareho-egypta-9wN-199.jpg 5 2227 2227

Řeka bohů / Rieka bohov série

Řeka bohů nádherně a barvitě popisuje strhující příběh ze starého Egypta. Z části je podložen skutečnými události i historicky doloženými postavami a z části geniálně vymyšlen. Koho zajímá starověký Egypt a hledá správnou knihu, Řeka bohů je ta pravá.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Řeka bohů: Román ze starého Egypta. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (344)

Phyl
30.09.2024 4 z 5

(SPOILER) Audiokniha.
Klasický příběh, kdy voják miluje dceru mocného mocipána, mocipán nesnáší vojáka a nejraději nakládá svým mladým chlapeckým otrokům do komínku. Jeho dcera jej nezajímá, ale nenávist vůči vojákovi je větší. Je to syn muže jehož nenáviděl a zničil. Voják si přesto přivlastní dceru mocipána. Je však pozdě protože, je provdána jinému. Čest tak stojí v cestě jejich lásce, alespoň na začátku. Později se čest vytrácí. V centru dění je jeden superhrdina. Žádná slabina není tak velká, většinou žádná až nicotná. Jeho největší slabinou je fakt, že jeho vlastní slabiny jsou prázdné. Nic mu není cizí všechno dokáže okopírovat, vylepšit a pochopit pouhým pohledem. Jeden pohled na kolo ve vřavě bitvy a už ví co s tím, jak to pracuje a jak jej upgradovat o level výš. Práce všeho druhu, myšlenky génia a neuvěřitelné nadání, z něj udělali starověkého superhrdinu. První svého druhu.

LenkaKa
24.09.2024 5 z 5

Tuhle knihu už jsem četla před lety (jako ostatně spoustu dalších od autora). Teď jsem se k ní vrátila a je to prostě skvělé čtení.

Luigi1
25.06.2024 5 z 5

Tak tohle mělo spád a dalo se číst hned od první stránky

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Řeka bohů: Román ze starého Egypta v seznamech

v Právě čtených44x