Máslo na hlavě přehled

Máslo na hlavě
https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/347028/mid_maslo-na-hlave-Xjd-347028.png 3 63 63

Humorná novela o ženě, která dokáže s vtipem a šarmem vybruslit z každého trapasu. Třiatřicetiletá mírně neurotická překladatelka Dana o sobě často pochybuje. Situace, ve kterých se ocitá, se obvykle vyvíjejí úplně jinak, než sama očekávala, a často končí fiaskem... Chce žít podle svých představ... ale věc se jí vždycky nějakým způsobem vymkne z ruky... Dana tuší, co by neměla dělat, a přesto se do toho pouští. Neustále ji pronásleduje pocit, že má máslo na hlavě. Nikdy neprožila déle trvající citový vztah...... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Máslo na hlavě. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (12)

david1457
10.09.2022 3 z 5

Připadá mi, že tomu lehce chyběl děj, ale styl psaní mi sednul jako ulitý.

Amneris
28.04.2022 3 z 5

Velmi příjemná pohodová kniha o životě mladé ženy, která by se ráda usadila. Četla jsem před 10 lety.

Aleh
24.01.2021 3 z 5

Místy komický příběh mladé ženy, která překročila 30, dosud neprožila vážnější vztah, sama o sobě dost pochybuje, ale je odhodlána žít, tak jak si vysnila. Jednoho dne Dana potká muže s příjmením Krásný. To snad bude konečně ten pravý! Dana se dostává do víru bláznivých příhod, v nichž nezanedbatelnou roli hraje i její rodina a kamarádi. A každý ví, co by pro ni bylo nejlepší. Kniha pro chvíle odpočinku.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Máslo na hlavě v seznamech