Matkin hrob přehled

Matkin hrob
https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/504837/bmid_matkin-hrob-hXX-504837.jpg 5 1184 1184

Dokáže Josie vybojovať bitku s démonmi zo svojej minulosti, aby dokázala ochrániť ďalšie nevinné životy? Keď dvaja malí chlapci nájdu pri hre v lese pochované telo, policajnej náčelníčke Josie Quinnovej sa začínajú vracať nepríjemné spomienky. Aj ona sa ako dieťa v tom lese hrávala, aby bola čo najďalej od svojej nevyspytateľnej matky Belindy Roseovej. Josie však už nemôže svoje spomienky ďalej potláčať. Policajná analýza dokáže, že nájdené telo patrilo mladej žene zavraždenej pred tridsiatimi rokmi. Žene menom Belinda Roseová... Josie svoju matku roky nevidela a nechce na tom nič meniť. Spojenie medzi ňou a prípadom ju však donúti oživovať veci, ku ktorým sa už nikdy nechcela vracať. Blíži sa odhalenie tajomstva. Keď sa nájde ďalšie telo, navždy jej to zmení život. Je jasné, že niekto z Josinho okolia sa nezastaví pred ničím, len aby udržal pravdu navždy hlboko pochovanú.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: ekniha , Cosmopolis

Her Mother's Grave, 2018

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Matkin hrob. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (307)

veronika9761
21.09.2024 5 z 5

Chudak Josie, to se ji teda děly věci!

Zuzunda
19.09.2024 5 z 5

Tak tohle bylo skvělý! Nemůžu se rozhodnout jestli se mi líbil víc jak první, ale rozhodně je lepší než druhý. Moc se těším na pokračování.

petulik330
11.09.2024

Tak tento díl se mi zdál o dost lepší než ten první. Byl také mnohem drsnější. Zápletka byla také mnohem více zamotaná. V tomto díle se dozvídáme o životě Josie v dětství.
Další kniha z pera autorky, která umí své čtenáře zaujmout knihou která se čte sama. Krátké kapitoly vás nutí číst pořád dál a dozvědět jak to vše skončí.
Už se těším na další díl.

100 nejčtenějších knih roku 2022

27.12.2022

Vychází Jenom nestvůra, Jako stín a další knižní novinky (40. týden)

02.10.2022

10 nejprodávanějších eknih (prosinec)

10.01.2022

Více souvisejících novinek je uloženo v archivu.

Kniha Matkin hrob v seznamech

v Právě čtených10x