Hodina čarodějnic III. přehled

Hodina čarodějnic III. https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/30370/bmid_hodina-carodejnic-iii-4HB-30370.jpg 4 96 96

Mayfair Witches série

< 3. díl

Závěrečný díl čarodějnické trilogie vypráví o vynikající lékařce Rowan, která se rovněž nevyhne rodinné kletbě. Rowan byla vychovávána v adoptivní rodině, aby byla přerušena rodinná kletba čarodějnictví. Stává se lékařkou s udivujícími schopnostmi. Po smrti svých adoptivních rodičů se neubrání styku se svoji původní rodinou Mayfairů, kde se od nejstarší členky rodu... celý text

Literatura světová Romány Fantasy
Vydáno: , Paseka , Knižní klub

Taltos , 1994

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Hodina čarodějnic III.. Přihlašte se a napište ho.

Zlajda95
17.02.2023 4 z 5

Čtvrtá hvězda za ten horor. Takhle vystrašená a znechucená jsem byla jen při čtení Řbitova zvířátek.

tektit
20.11.2020 3 z 5

Závěr trilogie na mě působil divně. Mám pocit, jako by to nebyl konec, ale začátek. Prostě to musí mít pokračování

Šnek86
19.10.2020 3 z 5

První dva díly byly pouze jen úvodem k dílu třetímu.Zde se už konečně začínají věci trochu hýbat, z této trilogie je to rozhodně nejlepší díl, i když je zde opět vše natahováno a detailně popisováno, od konce jsem čekal hlubší rozuzlení, co dál s Lasherem a Rowan, při takovéto obsáhlosti mohl být konec propracovanější, takhle nám autorka dává prostor pouze pro vlastní úvahy.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Hodina čarodějnic III. v seznamech

v dalších seznamech3x