Osamělý vévoda přehled

Osamělý vévoda
https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/505397/bmid_osamely-vevoda-ul9-505397.jpg 4 84 84

McQuoidovi série

Lady Myrtle McQuoidová se vždy cítila být svými nejbližšími opomíjena. Letošní vánoční sezona tak nemůže být výjimkou. Když její hlučná rodina opustí své londýnské sídlo a vydá se na venkov, Myrtle si záhy uvědomí, že na ni zapomněli. Důležité je však zůstat v teple, mít co jíst a nějak se rozptýlit, než příbuzní přijdou na svůj omyl a vrátí se pro ni. Ovdovělý vévoda z Aragonu, Val Bancroft, touží po samotě, klidu a tichu. Rozhodně by se rád vyhnul veselé, upovídané lady McQuoidové ze sousedství. V zimních stínech však číhá nebezpečí a dívka potřebuje ochránit. Mohl by pod sněhovou pokrývkou tichých londýnských nocí vzplanout plamínek nové, vřelé lásky?... celý text

Literatura světová Pro ženy Historické romány
Vydáno: , Ikar (ČR)

The Duke Alone, 2022

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Osamělý vévoda. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (23)

Jamalu
28.08.2024 5 z 5

Krásná, pohádková oddechovka. Doporučovala bych ji číst v adventu.

Senza Jenka
01.08.2024 2 z 5

Sám doma v kulisách historizující romance. Spousta velice nepravděpodobných okolností a činů.
V délce maximálně poloviny současného rozsahu by to mohla být hezká kniha.
Když vezmu v potaz ty pěkné pasáže, je to romantické a dojemné až sentimentální. Bohužel je to naředěné hromadou tlachů, takže příšerně natažené.

Dámaskloboukem
31.03.2024 4 z 5

Jednoduchý milostný příběh, který je vystaven na Sám doma a vzdává hold Jane Austenové. V podstatě chudý na děj, o to více propírající nejistotu dvou mladých lidí. Já mám “pocitové čtení ráda, ale tady už to bylo moc i na mě. Líbila se mi bezprostřední a správně užvaněná hlavní hrdinka Myrtle. Knížku jsem přečetla poměrně rychle, asi jsem neustále čekala, až se začne něco pořádného dít.

Poslední gambit, Kéž bys tu byl a další knižní novinky (46. týden)

12.11.2023

Kniha Osamělý vévoda v seznamech