Mechanický princ přehled

Mechanický princ
https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/484096/bmid_mechanicky-princ-XJl-484096.png 5 1236 1236

Pekelné stroje série

V magickém viktoriánském Londýně našla Tessa útočiště u Lovců stínů jen nakrátko. S pomocí přitažlivého samotáře Willa a oddaného Jema totiž zjišťuje, že Magistrova válka proti nim je velmi osobní. Viní je za dávnou tragédii, která mu zničila život. Pokud chtějí odhalit tajemství minulosti, musí prozkoumat mlhavý kraj Yorkshire, hrůzostrašné sídlo plné nevyřčených tajemství, špinavé uličky Londýna i zakletý plesový sál, kde se Tessa dozví strašidelnou pravdu o svém původu. Když se nakonec setkají s mechanickým démonem, který nese varování pro Willa, uvědomí si, že Magister ví o každém jejich kroku a někdo je zradil. Hledání Magistra a pravdy přivádí trojici do nebezpečí a Tessa zjišťuje, že láska a lži dokáží otrávit i to nejčistší srdce. A jedna otázka stále visí ve vzduchu: Dozví se Tessa, kdo vlastně je a jaká je její úloha?... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: ekniha , #booklab

Clockwork prince, 2011

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Mechanický princ. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (153)

TerkinKnižnySve
22.09.2024 5 z 5

Druhy diel trilogie Pekelné stroje.

Pokračujeme tam kde sme skoncili v jednotke. Charlotte to vôbec nema jednoduché ako žena a hlava inštitútu v tej dobe.

Padaju na ne obvinenia, že nechala Magistera uniknúť, že sa na túto rolu nehodí a Lightwood jej chce titul zobrať.

V tejto časti zistíme viac s Tessinho života, kto boli jej rodičia a hlavne zistime viac o Nateovi.

Zistime i to, že niekto im nepekne podkopava nohy a pomaha Magisterovi uniknúť v pravý cas!

Ľúbostný trojuholník Will, Jem a Tess sa dostáva na vrchol a nik nevie ako to skončí.

A hlavne konečne sa dozvedáme Willove tajomstvo

Opäť perfektný diel nabitý akciou a slzami

saez
03.09.2024 4 z 5

Přečetla jsem první díl, tak jsem musela i druhý. Objevil se starý známý Magnus a to mě potěšilo.
Nepotěšila mě opět příšerná korektura.

1bublina
13.05.2024 5 z 5

V prvním dílu to byly jen sympatie, ale ve druhém dílu už je to láska. Miluju Willa a taky Jema :-) A taky jsem nešťastná, protože už mi zbývá jen poslední díl. Naprosto souhlasím s komentářem _Brunetka_ - já teda nebrečela, ale počítám, že to přijde v posledním díle.

Zatím zde není žádná související novinka.

Život není jen o neumírání.

Čest je v krvi a hlíně. (James)

Smutné historky vyvolávají lítost a lítost se snadno změní v náklonost. (Will)

Kniha Mechanický princ v seznamech

v Právě čtených24x