Mimika přehled

Mimika
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/532549/bmid_mimika-65d4e7022be9f.jpg 4 36 36

Stačí jej drobný zášklb v kútiku úst, nepatrná zmena v zreničke, aby prečítala myšlienky obvineného. Hanna Herbstová je najskúsenejšia odborníčka na mimickú rezonanciu, ktorá sa špecializuje na tajné signály ľudského tela. Ako policajná poradkyňa už pomohla usvedčiť množstvo násilných zločincov. Hanna stojí pred ťažkou úlohou – musí rýchlo analyzovať video, v ktorom sa priznáva, že vyvraždila svoju rodinu. Video natočila pred operáciou, lebo vedela, že anestetiká u nej vyvolajú dočasnú stratu pamäti. Netuší, prečo sa k vražde priznala, ale chce zistiť pravdu. Krok za krokom odhaľuje celý rozsah katastrofy a získané poznatky konfrontuje so svojimi spomienkami, ktoré sa jej postupne vynárajú z vracajúcej sa pamäti. Z priateľa sa vykľuje nepriateľ, ale u Fitzeka nikdy netušíme, ako je to v skutočnosti.... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: audiokniha , Tatran (Bratislava) , Publixing

Mimik , 2022

Interpreti: Přemysl Boublík

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Mimika. Přihlašte se a napište ho.

bookcase
01.07.2024 4 z 5

Na můj vkus už hodně překombinované, co chválím, je svižné tempo a téměř filmový střih mezi kapitolami, takže si to udržovalo slušné napětí. Tak 3, 5 hvězd.

mi-nul-o
27.06.2024 4 z 5

Thriller to není, ale je to rychlé a coby humorná četba mě to pobavilo. :))

laniae
05.05.2024

Zajímalo by mě, zda kniha vyjde i v češtině

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Mimika v seznamech

v Právě čtených1x