Miznúce dievčatá přehled

Miznúce dievčatá
https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/500931/bmid_miznuce-dievcata-654c9b4ebd359.jpg 4 1834 1834

Bola dosť blízko na to, aby videla, že dievča napísalo na stenu slovo jasnou červenou krvou. Vlastne to ani nebolo slovo. Meno... Jedného dňa zmizne v ospalom americkom mestečku Denton krásna sedemnásťročná Isabelle Colemanová. Všetci obyvatelia sa pustia do hľadania, no jediné, čo sa im podarí objaviť, je jej mobilný telefón. Nečakane sa však v meste zjaví iné unesené dievča – otrasené a traumatizované po roku väznenia –, ktoré vôbec nereaguje na svet okolo seba. Detektívka Josie Quinnová, ktorú práve suspendovali, sa rozhodne po zmiznutej Isabelle pátrať na vlastnú päsť. Má však len jedinú stopu, po ktorej sa môže vydať. A tou je záhadné meno Ramona. Tuší, že obe zmiznuté dievčatá majú niečo spoločné a Ramona je tajuplným kľúčom k tejto záhade. Josie Quinnová sa púšťa do zúfalých pretekov s časom. Za každú cenu musí nájsť Isabelle živú. Postupne zisťuje, že zmiznutých dievčat je viac, lenže nikto jej neverí. Podarí sa jej napriek tomu chytiť šialenca, ktorý ich unáša? A na aké temné miesta sa bude musieť vydať, aby odhalila pravdu, ktorú nikto nechce vidieť?... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: ekniha , Cosmopolis

Vanishing Girls, 2018

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Miznúce dievčatá. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (501)

Karoll_ina
02.10.2024 4 z 5

Jiný styl než čtu, ale příběh mě pohltil a přečteno jedním dechem. Těším se na další díly.

Fazolecek
25.09.2024 5 z 5

Kniha celkově (vizuální vjem i stylem psaní) mi připomíná Bryndzu.
Naprosto mě pohltila, takže mám na delší čas vystaráno s výběrem =)
Musím dodat, že téma tohoto dílu nemusí dělat dobře ženám a hlavně matkám. Kde ti spisovatelé na to chodí...

dominik0401
07.09.2024 4 z 5

První díl o fiktivním policejním oddělení ve městě Denton v Pensylvánii je pouze vstupní branou do světa s detektivem Josie Quinnovou.

Kniha se rozjíždí sice pomaleji, ale postupným odkrýváním tajemství okolo tohoto policejního oddělení se dostanete až na vrchol knihy a nebudete věřit vlastním očím.

Kniha je dobře psaná, krátké kapitoly vás nutí číst další a další stránky jako u například dobrého seriálu, kdy máte nutkání pustit ihned další díl.

Za mě skvělá detektivka a 4*. Tato série určitě najde v mé knihovně své místo.

100 nejčtenějších knih roku 2023

27.12.2023

100 nejčtenějších knih roku 2022

27.12.2022

50 nejčtenějších knih letošních prázdnin (2022)

04.09.2022

Více souvisejících novinek je uloženo v archivu.

Kniha Miznúce dievčatá v seznamech

v Právě čtených26x